Toplam Alan
1000 m2
Kat Sayısı
3
Zemin Kat Alanı
342,50 m2
1. Kat Alanı
214,95 m2
Bodrum Kat Alanı
224,90 m2

Toplam 1000 m2 ye varan oturum alanına sahip 30 adet 3 katlı PREMİUM VİLLA ile hem çocuklarınıza hem özel misafirlerinize göre konfor sağlayan yerleşim imkanı ile beğeninize sunuluyor. 8+2 ye varan oda seçenekleri ile kendinize eşsiz bir yaşam alanına sahip olacaksınız. Villalara özel otoparkınızla araçlarınıza gözünüzün önünde güvenli bir alanda park etme imkanı sağlıyoruz.

Premium villalarımızda kendinizi daima ayrıcalıklı hissedeceksiniz…

BAHÇENİZİN KEYFİNİ DOYASIYA YAŞAYIN

İç tasarımların tamamını sizin tercihlerine bıraktığımız Premium villalarda, 750 metrekare özel bahçenizle, her güne yeşilin yeni bir tonunu keşfederek huzurla başlayın.

Eşsiz bir hayata sahip olmak isteyenlerin yeni adresi Erikçe Divan Premium, yaşam alanlarına değer katarken, iç mimarisini sizin tarzına göre dizayn etmenize olanak sağlıyor.

HER VİLLAYA ÖZEL YÜZME HAVUZU

Villanızda yaşam kaliteniz için özel alanlarınız olmasına da özen gösterdik.

Ailece zaman geçirebileceğiniz her eve özel yüzme havuzu sayesinde hem serinleyebilecek hem de havuz başında keyifli saatler geçirebileceksiniz.

KIŞ MEVSİMİNDE DE GÜNEŞİN TADINI DOYASIYA YAŞAYIN

Divan Premium Villalar için özel olarak tasarlanan kış bahçeleri sayesinde kış aylarında da doğanın ve manzaranın keyfini doyasıya yaşayın

DAMAK TADINIZI BİLİYORUZ

Gaziantep’te yaşayanlar mangalsız yapamaz biliyoruz. Villalarda yer alan barbekü keyfi ile gastronomi şehrinde yaşadığınızı hissedin.

Video'yu Görüntüle