Daire Brüt Alanı
390 m2
Oda Sayısı
6+1
Kış Bahçesi
21,30 m2
Yeşil Balkon
44,80 m2

Erikçe Divan Premium’da yer alan tüm daireler modern hayatın ihtiyaçları için tasarlandı. Heyecan verici çizgiler ve fonksiyonel detaylarla donatılan iç mekânlarda kusursuz kalitenin verdiği keyif her adımda yanınızda…

Her daire için 2 araçlık kapalı otoparktan kat bahçesine kadar bir çok imkanın sunulduğu Premium daireler sizlerin beğenisine sunuluyor.

 

4 CEPHEYE DE HAKİM OLUN

Brüt 520 m2 alana sahip, her biri 6+1 odalı 24 dairenin yer aldığı bloklar, size yepyeni bir dünya yaratıyor. Her katta iki dairenin bulunduğu bloklar, 4 cepheye hakim 360 derece Gaziantep manzarasıyla gözünüzü kamaştırmaya, başınızı döndürmeye yetiyor.

Konforlu, modern ve standartların ötesinde nitelikli bir yaşam alanı hazırlayan Erikçe Divan Premium size ayrıcalıklar dünyasında prestijli bir yaşama davet ediyor. Hayalinizdeki masalsı dünya, sihirli dokunuşlarla gerçek oluyor.

 

46 M2 KAT BAHÇESİ

Erikçe’nin ve Sof Dağı’nın bol oksijenli havasını almak, 360 derece manzaranın tadını doyasıya yaşamak için misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz, ailenizle hoş vakit geçirebileceğiniz kat bahçesi konforunu yaşayacaksınız. Kış bahçesi ile de her mevsim doğanın güzelliklerini seyretmenin keyfine varacaksınız.

Foto Galeri

Premium Daireler Kat Planları

Video'yu Görüntüle